У столичному зоопарку виявили порушень майже на 8 млн грн

Київська міська державна адміністрація виявила порушення на 7,23 млн гривень у діяльності комунального підприємства "Київський зоопарк"
Depo.Гроші
27 березня 2015 19:12
ФОТО: depo.ua

Про це сказано в повідомленні Київміськадміністрації з посиланням на слова директора департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА Дмитра Білоцерківця, передає depo.ua.

"Оскільки у столичної влади були серйозні побоювання з приводу махінацій попереднього керівництва, була здійснена фінансова перевірка всієї документації підприємства. На жаль, наші очікування підтвердилися. Не дивно, що попередній директор зоопарку, який працював до вересня минулого року, протягом досить тривалого часу не хотів звільнятися ", - сказав він.

На сайті Київміськадміністрації з'явилися результати аудиту КП за 2014 рік.

За ними, при створенні експозиції "Пташник" вартість робіт була завищена на 1,03 млн гривень: фактична вартість виконаних робіт становить 192,9 тис. гривень.

"За цією ж схемою була завищена вартість реконструкції та розширення експозиції (вольєрів) копитного ряду. Так, фактична сума виконаних робіт, за даними КП" Київекспертиза ", становить 224,3 тис. гривень, тоді як в актах виконаних робіт ТОВ" Містобудпроект "вартість проекту завищена на 74,7 тис. гривень", - повідомив Білоцерківець.

Він також підкреслив, що під час аудиту було виявлено численні порушення тендерних закупівель.

Зокрема проведення відкритих торгів із закупівлі робіт з продовження створення експозицій-вольєрів пташника.

Абсолютно всі учасники торгів здійснили порушення при заповненні тендерної документації, вказавши різні суми: ціна прописом не відповідала ціні, зазначеної в цифрах.

Замовник "Київський зоопарк" допустив всі три компанії до участі.

Білоцерківець запевнив, що всі акти перевірки фінансової діяльності КП "Київський зоопарк" передаються в прокуратуру.

Нагадаємо, раніше мер Києва, голова Київміськадміністрації Віталій Кличко заявив, що за результатами проведеного аудиту була виявлена розтрата державних коштів посадовими особами комунального підприємства "Київпастранс" у розмірі 3 млрд гривень.