У Росії прокуратура блокує сайти, через які продають заборонену "контрсанкціями" їжу

Адміністративне провадження порушено відносно компанії "Вершина смаку" з Єкатеринбурга. В ході перевірки з'ясувалося, що вона реалізовувала через інтернет заборонені в Росії продукти
Depo.Гроші
12 травня 2015 09:52
ФОТО: depo.ua

Стосовно ще чотирьох компаній триває перевірка, оскільки вони не були виявлені за місцем реєстрації. Цілому ряду компаній оголошені попередження - продуктів, що потрапили під ембарго, у них у продажу не виявилося, однак інформацію про них перевіряючі виявили в асортиментному меню, передає depo.ua з посиланням на "Известия".

Перевірка проводилася за підсумками звернення члена Громадської палати Росії Павла Сичова до генерального прокурора Юрія Чайки. За його словами, розпочаті дії позитивно позначилися на ситуації.

Голова громадської організації "Піратської партії Росії" Павло Розсудов заявив виданню, що блокування сайтів з продуктами харчування - це нововведення. За його словами, спочатку блокувалися лише сайти, які порушують авторські права, які поширюють порнографію, екстремізм, пропагують вживання або реалізують наркотики і заборонені речовини, що містять педофільський контент, шкідливу для дітей інформацію.

У серпні 2014 російський уряд заборонив імпорт ряду товарів зі США, Євросоюзу, Канади, Австралії та Норвегії. Ембарго було накладено на поставки молока та молочної продукції, сирів, ковбас і інших продуктів з м'яса, овочів, коренеплодів, фруктів, риби і ракоподібних, молюсків. Заборона була введена строком на рік.

У березні нинішнього року Мінсільгосп заявив про можливість ослаблення ембарго найближчим часом. Зазначалося, що може бути дозволено імпорт з Греції, Угорщини та Кіпру.

 

Мітки: Росія