У Німеччині "Фейсбук" оштрафували за порушення прав користувачів

Суд Берліна наклав штрафні санкції на "Фейсбук" на суму 100 тис. євро через неналежне інформування клієнтів про використання опублікованих ними даних
Depo.Гроші
1 березня 2016 08:46
ФОТО: depo.ua

Про це пише Deutsche Welle з посиланням на інформацію Федерального об'єднання центрів захисту прав споживачів Німеччини (VZBV), передає depo.ua.

Раніше відомство подало скаргу на американську компанію. Після ухвалення рішення судс "Фейсбук" має два тижні на його оскарження.

Варто додати, що у постанові німецького суду від 2012 року було зазначено, що в правилах "Фейсбук" немає чітких роз'яснень про те, наскільки компанія має право розпоряджатися даними, розміщеними на сторінках користувачів.

Йшлося, зокрема про фотографії та відеозаписи спостерігачів. Пысля цього компанія змінила норми, проте нинішнім рішенням суд визнав, що порушення прав користувачів не були усунуті.

Видання нагадєу, що у листопаді 2015 року суд у Бельгії також постановив оштрафувати "Фейсбук" за звинуваченням у тому, що компанія відстежує всіх інтернет-користувачів країни за допомогою спеціального програмного забезпечення.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.