У "Нафтогазі" заявляють про спроби зриву зборів акціонерів "Укрнафти"

Керівництво НАК "Нафтогаз України" заявляє про спроби керівництва "Укрнафти" зірвати проведення зборів акціонерів шляхом допуску на збори представників ЗМІ, що заборонено умовами уряду
Depo.Гроші
21 липня 2015 15:42
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив в.о. заступника голови "Нафтогазу України" Андрій Пасішник, передає depo.ua.

"На жаль, в завданні на голосування представникам держави, виданим Кабміном, є заборона доступу ЗМІ до зали проведення загальних зборів, а голосувати всупереч завданням представник не має права. Тому, присутність ЗМІ в самому залі проведення надасть привід для судового оскарження прийнятих зборами рішень", - написав Пасішник.

За його словами, з метою оперативного інформування представники "Нафтогазу" після розгляду кожного з питань виходитимуть до преси та інформуватимуть про прийняті рішення, а після завершення реєстрації та по завершенню зборів будуть проведені брифінги.

Нагадаємо, загальні збори акціонерів "Укрнафти" заплановані на 22 липня. На зборах планується підняти питання про виплату дивідендів на суму близько 1,8 млрд грн, які компанія мала виплатити ще навесні, проте відмовилася це зробити.

Також на зібранні буде підняте питання про зміну лояльного до Коломойського керівництва "Укрнафти".

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.