У “Нафтогазі” вірять, що зможуть відсудити у "Газпрому" $50 мільярдів

Україна може отримати 50 мільярдів доларів від російського "Газпрому" після задоволення позову "Нафтогазу" у Стокгольмському арбітражі.
Depo.Гроші
2 травня 2016 23:51
ФОТО: depo.ua

Про це в інтерв’ю Громадському заявив Юрій Вітренко, директор з розвитку бізнесу НАК "Нафтогаз України", повідомляє depo.ua з посиланням на “Українську правду”.

"Загальна ціна питання по Стокгольмському арбітражу - 50 млрд доларів, з яких 30 мільярдів - питання компенсації, які ми вимагаємо отримати за те, що ми раніше від "Газпрому" недоотримали або переплатили. Принаймні 20 мільярдів - це додаткові грошові потоки, які ми отримаємо після прийняття рішення у Стокгольмі. Крім того, ми змушуємо їх у Стокгольмі почати працювати в Україні за європейськими правилами", - зазначив Вітренко.
За його словами, російська сторона всілякими методами затягує процес.

"Слухання почнуться восени цього року. Ми укріплюємо свої позиції. На будь-які питання, які ставлять росіяни, надаються грунтовані відповіді з іноземними експертами. Якщо не буде політичних ризиків, ми впевнені у тому, що доведемо у суді обґрунтованість своєї позиції", - зазначив Вітренко.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші

Мітки: Газпром