У Мінінфраструктури послали всіх незадоволених ремонтом доріг на одну адресу

У Міністерстві інфраструктури просять громадян слідкувати за якістю ямкового ремонту доріг і сповіщати про це на один e-mail
Depo.Гроші
28 квітня 2015 16:24
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Фейсбук"-сторінку Мінінфраструктури.

"Зважаючи на вашу небайдужість та постійний інтерес до ефективності роботи міністерства пропонуємо вам, як платникам податків, виступити додатковою ланкою контролю та повідомляти нам про неналежне відношення до виконання ремонтних робіт з ліквідації ямковості на дорогах України державного і місцевого значення", - йдеться у зверненні.

У міністерстві нагадали, що в цьому році на ямковий ремонт виділено 1,35 млрд грн.

"Порушенням технології можна вважати ремонт доріг без огородження місць виконання робіт та попередження водіїв, виконання ремонтних робіт в дощову погоду тощо. На місці виконання робіт має бути інженерно-технічний працівник, який повинен мати технологічну карту виконання робіт або будь-який інший документ, що регламентує робочі операції, умови та порядок їх виконання, основні показники контролю операцій та результату роботи", - уточнили у відомстві.

Громадян закликали фотографувати всі порушення та надсилати на електронну адресу roadcontrol@mtu.gov.ua.

"Розкажіть про це друзям і знайомим. Якщо кожен з нас стане частиною системи контролю, дуже скоро у нас будуть хороші дороги і відповідальне ставлення до кожної копійки, витраченої на їх ремонт", - вважають у Мінінфраструктури.