У Гройсмана скоротили норму споживання газу для надання субсидій

При наданні субсидій держава виходитиме із норми споживання газу 5,5 куб. м на опалення 1 кв. м житлової площі, замість 7 куб. м
Depo.Гроші
29 квітня 2016 15:49
ФОТО: depo.ua

Відповідне рішення закріплене постановою уряду №317 від 27 квітня, передає depo.ua з посиланням на прес-службі уряду.

"Урядом переглянуті соціальні нормативи споживання житлово-комунальних послуг для надання пільг і субсидій. Зокрема, переглянуто норми використання природного газу для індивідуального опалення з 7 до 5,5 куб. метрів природного газу на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період", - йдеться в повідомленні.

Окремі соціальні нормативи користування послугами ЖКГ прийняті протягом опалювального періоду 2015-2016 років.

Крім цього, змінені коригувальні коефіцієнти для розрахунку розміру витрат електричної енергії та природного газу на потреби опалення, а також встановлені окремі коригувальні коефіцієнти для розрахунку розміру витрат теплової енергії на опалення.

Нагадаємо, 27 квітня уряд  затвердив єдину ціну на газ для населення – 6 879 грн за 1 тис. кубометрів. Раніше НКРЄ встановив для населення дві ціни на газ: 3600 та 7200 грн. Так, для всіх громадян України встановлювалася соціальна норма в обсязі 200 куб. м газу за ціною 3600 грн, що було майже вдвічі дешевше.

Але голова Мін'юсту заявив, що подорожчання газу для населення відклали до осені.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.