У Генічеську повністю відновили газопостачання

Газопостачання в Генічеську Херсонської області повністю відновлено
Depo.Гроші
5 січня 2016 14:19
ФОТО: depo.ua

Про це, як передає depo.ua, в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив заступник голови Генічеської РДА Олексій Сищенко.

"Станом на 12:00 газопостачання було відновлено в повному обсязі. Зараз через те, що газ, який надходить з АР Крим, містить дуже багато вологи, є випадки перемерзання розподільних пунктів, і всі ці випадки, найбільше через півгодини, приводяться в дію. Станом на 13:30 по місту було 3 розподільчі пункти, які перемерзли, до 14:00 ці 3 пункти будуть відновлені, можливо будуть ще, але бригади працюють, бригад достатньо", - сказав Сищенко.

За його словами, опалення подається в усі житлові будинки, однак локальні проблеми, які ще можуть виникати, будуть усунені до 15:00.

Нагадаємо, що в Генічеську Херсонської області 2 січня через різке зниження температури відбулося зниження тиску на комунальному газопроводі. В результаті цього були відключені 1800 абонентів багатоповерхових будинків і 400 абонентів приватного сектору.

Для вирішення ситуації була створена спеціальна комісія. У місті для запобігання надзвичайних ситуацій створено три пункти обігріву, проте в місцевій РДА зазначають, що ними, крім журналістів, так ніхто і не скористався.

Скандал з газопостачанням Генічеська розгорівся після того, як російські ЗМІ повідомили, що мер міста Олександр Тулупов нібито особисто звернувся до президента Росії Володимира Путіна з "проханням про постачання газу в зв'язку з холодами". ЗМІ стверджували, що газ почав надходити з території Криму саме завдяки зверненню. Тулупов спростував цю інформацію. За словами Тулупова, ні з якими проханнями до Путіна він не звертався.

У "Нафтогазі" пояснили, що з самого початку російської окупації Криму Генічеськ забезпечується виключно газом з родовища "Стрілкове", розташованого в Херсонській обл. біля Арабатської стрілки, а невикористаний газ зберігається на тимчасово окупованій території. При цьому в "Нафтогазі" підкреслили, що російський газ в Генічеськ не постачався і не постачається.