У Фірташа відхрещуються від наміру збанкрутити Одеський припортовий

У Group DF олігарха Дмитра Фірташа стверджують, що прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк поширив недостовірну інформацію про намагання цієї групи збанкрутити "Одеський припортовий завод" (ОПЗ)
Depo.Гроші
8 липня 2015 11:02
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на заяву Group DF.

"Ми розцінюємо наклепницькі висловлювання Яценюка як продовження політично вмотивованого переслідування нашого бізнесу, а також як спробу дискредитувати Групу як одного з сильних учасників заявленої приватизації ОПЗ", - зазначили у Фірташа.

У групі запевнили, що довгий час поставляючи газ, в тому числі і в кредит, "надавали можливість ОПЗ безперебійно працювати, що дозволяло підприємству залишатися одним з ключових роботодавців і платників податків Одеського регіону".

Там підтверджують, що борги державного підприємства "Одеський припортовий завод" тільки перед Ostchem (хімічним бізнесом групи) становлять 193,260 млн доларів (близько 4 млрд грн за поточним курсом).

"Незважаючи на величезні борги ОПЗ перед групою, ми ніколи не розглядали питання і не вживали жодних заходів, спрямованих на банкрутство заводу, розуміючи важке економічне становище підприємства, а також кризовий стан економіки України", - йдеться в заяві.

У групі стверджують, що розглядають ОПЗ як одного зі своїх ключових партнерів в хімічній сфері.

Group DF має намір взяти участь у приватизації заводу у разі проведення відкритого, прозорого і справедливого конкурсу.

Нагадаємо, що вчора прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що Міністерство внутрішніх справ України почало кримінальне провадження за фактом спроби збанкрутити Одеський припортовий завод.

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.