У Демчишина розповіли, скільки закуповують вугілля з окупованого Донбасу

Для опалювального сезону, уряд щодня закуповує близько 40 тис. тонн антрацитового вугілля з непідконтрольних Україні територій Донбасу на суму понад 40 млн грн
Depo.Гроші
16 жовтня 2015 19:47
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив заступник міністра енергетики та вугільної промисловості України Олександр Светелік, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Поки що працює логістика з неконтрольованої зони. Усе антрацитове вугілля йде з неконтрольованої території. Всі шахти там, там є вугілля і поки що його можна постачати", - зазначив він, додавши, що приблизно таку ж кількість вугілля Україна поставляє з контрольованої території Донбасу.

Заступник міністра повідомив, що середня ціна постачання вугілля з Донбасу становить близько 1,1 тис. грн за тонну, при цьому закуповувати вугілля на зовнішніх ринках для України зараз недоцільно, оскільки ціна на імпортне вугілля майже удвічі вища і становить від 1,8 до 2 тис. грн за тонну.

Светелік також нагадав, що до 1 листопада Україна планує запасти на своїх складах 3,2 млн тонн вугілля, які необхідні для успішного проходження опалювального сезону, а станом на 16 жовтня запаси вугілля на складах становлять 2,5 млн тонн вугілля.

Нагадаємо, раніше Демчишин висловлював сподівання, що запаси вугілля на шахтах ДТЕКу допоможуть Україні пережити зиму.

Більше новин економіки читайте у розділі Гроші. depo.ua