У БРСМ вже виявили несплату податків на 230 млн грн

Державна фіскальна служба встановила факт багатомільйонної несплати податків одним з підприємств, яке входить до групи підприємств "БРСМ", ТОВ "Укртрансоіл-2009". Слідчі податкової міліції розпочали відповідне кримінальне провадження
Depo.Гроші
16 червня 2015 18:13
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу ДФС.

"Встановлено, що службові особи одного з підприємств, яке входить до групи підприємств "БРСМ", а саме, ТОВ "Укртрансоіл-2009", у період 2014 -2015 років вчинили протиправні дії, наслідком яких стала несплата до бюджету податків на загальну суму майже 230 млн грн. У тому числі 188 млн. грн. акцизного податку не сплачені при виробництві та реалізації моторного палива", - уточнили в податковій.

Такі дії попередньо кваліфіковані за ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) в особливо великому розмірі).

Порушників чекає штраф від 15 до 25 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 255 тис. до 425 тис грн) з позбавленням права обіймати певні посади.

Триває досудове розслідування.

Нагадаємо, що, за даними МВС,  службові особи групи компаній "БРСМ" через махінації завдали державі понад мільярд гривень збитків.

У Васильківському районі Київщини 8 червня загорілася нафтобаза "БРСМ-Нафта", яка дотліває до сих пір. У цій пожежі загинули п'ять осіб, троє з них - рятувальники.