ТЦ "Барабашово" поза політикою і не проводить жодних страйків, - заява

У соціальних мережах відбувається масоване розповсюдження недостовірної інформації про підготовку підприємцями ТЦ "Барабашово" страйку в середу, 27 лютого, і пікету міської ради Харкова в цей же день. Окрім того, цю недостовірну інформацію вже опублікували деякі Інтернет-видання

У зв'язку з цим, адміністрація ТЦ "Барабашово" заявляє, що дана інформація не відповідає дійсності. Крім того, зі спростуванням виступили профспілкові організації, громадські об'єднання та активісти торгового центру.

"Торговий центр "Барабашово" 27 лютого, рівно як і в інші дні, працює в звичайному режимі, час роботи: з 07:00 до 16:00. Підготовка ані до страйків, ані до пікетів не відбувається", - зазначають у прес-службі ТЦ.

Як повідомили в адміністрації, поширення недостовірної інформації відбувається з боку представників деяких ініціативних груп, які ведуть більше суспільно-політичну діяльність, ніж підприємницьку.


В адміністрації ТЦ впевнені, що поштовхом до даних дій даних представників ініціативних груп стали повідомлення про бажання переважної кількості підприємців торгового центру продовжувати орендні відносини саме з адміністрацією ТЦ "Барабашово", а також інформація про нові інвестиційні пропозиції щодо розвитку ТЦ.

"У той час, коли налагоджено продуктивний діалог з адміністрацією, розроблена "дорожня карта", коли важливо працювати, а не розхитувати ситуацію, знаходяться ті, хто намагається шляхом маніпуляцій втягнути підприємців в політичні ігри. Ці люди не мають ні морального, ні будь-якого іншого права представляти наші інтереси, говорити від нашого імені. У середу 27 лютого ми як завжди будемо працювати", - заявили активісти та представники профспілкових організацій торгового центру.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна