Тимошенко в НКРЕ влаштувала клоунаду навколо комунальних тарифів

Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко під час засідання НКРЕКП звинуватила владу в незаконному підвищенні тарифів на газ, тепло і опалення
Depo.Гроші
9 червня 2016 11:12
ФОТО: depo.ua

Тимошенко впевнена, що за такий "хаос" відповідатиме особисто президент Петро Порошенко, передає depo.ua.

"Ви бізнес-партнер Порошенка (звернулася вона до голови НКРЕ Дмитра Вовка, - ред.), і всі, кого призначили, керовані маріонеточні люди. Не ви, незаконно призначені люди, а президент України буде нести відповідальність, бо він відповідає за хаос, який є в країні", - зазначили Тимошенко.

Вона запевняє, що України достатньо газу власного видобутку для потреб населення.

"Не треба нас вводити в оману, якщо ви не доучилися і досвіду не отримали – читайте законодавчі і підзаконні акти. Треба розглянути встановлення тарифів на тепло і гарячу воду – тому що вони не виконали обов’язок і не встановили економічно обґрунтований показних ціни на газ. Все, що ви робитимете, буде оскаржене в судах. Сьогодні відсутнє верховенство права, і рішення ухвалюються такими самозванцями що незаконно в НКРЕ сидять. Президент звик ламати через коліно, але за все це доведеться відповідати. Те, що в зараз в людей забираєте останні копійки – це остаточно зруйнує економіку країни. Кожна копійка буде недоплачена в економіку в України", - додала Тимошенко.

Нагадаємо, що 5 травня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг затвердила підвищення тарифів на тепло на 75-90%
 27 квітня Кабінет Міністрів України затвердив єдину ціну на газ для населення – 6 879 грн за 1 тис. кубометрів. Раніше НКРЕКП встановив для населення дві ціни на газ: 3600 та 7200 грн. Так, для всіх громадян України встановлювалася соціальна норма в обсязі 200 куб. м газу за ціною 3600 грн, що було майже вдвічі дешевше.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші