Суд призупинив провадження за позовами "Укрнафти" до компаній Коломойського

Господарський суд Харківської області зупинив провадження за позовами ПАТ "Укрнафта" до ТОВ "Техтрейд Груп" і "Галнафта" (обидва - Харків) на 2,4 млрд грн для проведення судово-бухгалтерської експертизи
Depo.Гроші
6 жовтня 2016 16:17
ФОТО: depo.ua

Відповідна інформація оприлюднена в Єдиному держреєстрі судових рішень, передає Depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Як повідомлялося, "Укрнафта" просить суд стягнути з "Техтрейд Груп" 1 млрд 103,921 млн грн за договорами купівлі-продажу нафти від 20 серпня 2015 року, з "Галнафта" - 1 млрд 320,873 млн грн за договорами купівлі-продажу нафти від 18 червня 2015 року.

Відповідачі клопотали про проведення бухгалтерської експертизи відповідності розрахунків "Укрнафти" з питання вартості транспортування нафти і нормативних втрат при її передачі через систему "Укртранснафти".

Згідно з інформацією в держреєстрі, ще один контрагент "Укрнафти" - ТОВ "Гарант-УТН" (Харків) - намагається оскаржити рішення суду першої інстанції про стягнення на користь "Укрнафти" 648,7 млн грн в рахунок відплати нафти, відвантаженої в 2015 році.

Харківський апеляційний господарський суд прийняв відповідну справу у провадження. Засідання призначене на 26 жовтня.

Нагадаємо, що за даними ЗМІ, власниками зазначених в судових рішеннях компаній є офшори, які пов'язані з групою "Приват" Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова.

Зокрема, вони фігурували в справі про виведення 1,8 млрд дол з "Приватбанку" за фіктивними контрактами в 2014 році.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.