Суд остаточно забрав у Фірташа 95 гектарів на Житомирщині

Вищий адміністративний суд України залишив чинною постанову Житомирського окружного адмінсуду про незаконність вилучення 95 га лісу задля подальшого видобутку титанової руди
Depo.Гроші
5 жовтня 2016 16:40
ФОТО: depo.ua

Про це  повідомляє  Depo.ua з посиланням на прес-службу облпрокуратури.

Зазначається, що Житомирська обласна рада у травні 2015 року вирішила зменшити земельні ділянки через "вилучення земель лісогосподарського призначення загальною площею 95 га з подальшою зміною їх цільового призначення та використання для видобування титанових руд у Володарськ-Волинському районі за рахунок земель комунальної власності".

Зокрема, порушуючи вимоги земельного та природоохоронного законодавства, з постійного користування вилучалася значна площа лісу з подальшою передачею для видобування ільменітових руд (оксид титану) товариству з обмеженою відповідальністю, яке, за інформацією ЗМІ, входить до складу компаній Group DF та контролюється відомим бізнесменом Дмитром Фірташем.

Прокуратура області рішення обласної ради оскаржила у Житомирському окружному адміністративному суді, який своєю постановою скасував протиправне рішення. Проте обласна рада тоді подала касаційну скаргу до Вищого адміністративного суду України. 

Останні новини економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua