ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Співробітників "Нафтогазу" вже преміювали на $20,7 млн за "заморожену перемогу" в спорі з "Газпромом"

Співробітники НАК "Нафтогаз України" вже отримали першу частину премій на суму 20,7 млн ​​доларів за перемогу в Стокгольмському арбітражному суді в суперечці з російським "Газпромом"

Depo.Гроші
18 червня 2018 14:20
ФОТО: depo.ua

Про це в інтерв'ю "Новому времени" розповів комерційний директор "Нафтогазу" Юрій Вітренко, передає Depo.ua.

"21 мільйон доларів, там трохи менше. Це та сума, яка була вже сплачена як премії. А інша частина премії, приблизно 25 мільйонів доларів, вона буде сплачена тільки після того, як будуть отримані гроші від "Газпрому", - сказав Вітренко.

За його даними, премії отримали близько 40 співробітників, які працювали над цим арбітражним процесом.

"В результаті цього процесу команда "Нафтогазу" заробила для України дуже багато грошей. Це 4,6 мільярда доларів тільки за рішенням по транзиту... І з цих 4,6 мільярдів доларів "Нафтогаз"вже отримав фінансовий результат у розмірі 2,1 мільярда доларів. Як ми всі розуміємо, це дуже багато грошей для "Нафтогазу", але не тільки для "Нафтогазу", а й для всієї України. 2,1 мільярда доларів - це приблизно 2% ВВП", - зазначив Вітренко.

Нагадаємо, 14 червня стало відомо, що Апеляційний суд округу Свеа (Швеція) вирішив призупинити виконання рішення Стокгольмського арбітражу щодо спору між "Газпромом" і "Нафтогазом" в рамках контракту на транзит газу.

У "Нафтогазі" заявили, що це рішення суду є тимчасовим і оголосили про намір подати контраргументи для скасування цього рішення.

Сьогодні "Нафтогаз" оскаржив вказане рішення в Апеляційному суді Швеції.

Довідка: 5 червня, згідно з рішенням Стокгольмського арбітражу, у Нідерландах заарештували активи російської компанії "Газпром" для виплати НАК "Нафтогаз України" 2,6 млрд доларів.

У "Нафтогазі" заявили, що мають намір використати всі доступні засоби для стягнення присудженої Стокгольмським арбітражем суми з російського "Газпрому".

Згодом у "Газпромі" заявили про намір скасувати рішення арбітражу щодо спору з "Нафтогазом".

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.