ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Нафтогаз" оскаржив "замороження" арешту активів "Газпрому"

"Нафтогаз України" звернувся до Апеляційного суду Швеції, який 13 червня видав наказ про призупинення процедури виконання рішення Стокгольмського арбітражу за клопотанням російського монополіста - компанії "Газпром"

Depo.Гроші
18 червня 2018 11:39
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив головний комерційний директор Групи "Нафтогаз України" Юрій Вітренко у Facebook, інформує Depo.ua.

"Сьогодні ми зробили подання до апеляційного суду у Швеції, який розглядає оскарження рішення арбітражу. На відміну від арбітражу, правила якого забороняють публічність, подання до апеляційного суду є, як правило, публічними. Тому всі охочі можуть його прочитати - там є багато чого цікавого. Національна компанія Нафтогаз України виграє і у цьому поєдинку. Він буде непростим і тому ми просимо підтримки", - повідомив він.

Нагадаємо, 14 червня стало відомо, що Апеляційний суд округу Свеа (Швеція) вирішив призупинити виконання рішення Стокгольмського арбітражу щодо спору між "Газпромом" і "Нафтогазом" в рамках контракту на транзит газу.

У "Нафтогазі" заявили, що це рішення суду є тимчасовим і оголосили про намір подати контраргументи для скасування цього рішення.

Довідка: 5 червня, згідно з рішенням Стокгольмського арбітражу, у Нідерландах заарештували активи російської компанії "Газпром" для виплати НАК "Нафтогаз України" 2,6 млрд доларів.

У "Нафтогазі" заявили, що мають намір використати всі доступні засоби для стягнення присудженої Стокгольмським арбітражем суми з російського "Газпрому".

Згодом у "Газпромі" заявили про намір скасувати рішення арбітражу щодо спору з "Нафтогазом".

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.