Шлях з нуля до мільйона доларів. Інтерв'ю з Тарасом Мартинюком, засновником INSTARDING та доларовим мільйонером

Відеоблогер, підприємець та інвестор Тарас Мартинюк починав свій шлях до успіху з абсолютного нуля, не маючи ні зв'язків, ні підтримки оточення. Сьогодні Тарас – доларовий мільйонер, його статки оцінюються в $2 500 000. Він має об'єкти нерухомості в Україні та Грузії, володіє криптовалютою, коштовними металами та акціями таких відомих компаній, як Boeing, Alibaba Group, Apple та інші

Журналіст відділу новин
Шлях з нуля до мільйона доларів. Інтерв'…
На фото: Тарас Мартинюк - засновник INSTARDING

Тарас Мартинюк також є автором та творцем мотиваційно-освітнього проекту INSTARDING, який допомагає іншим визначити своє покликання та знайти ту справу, що даватиме не лише гарний прибуток, а й утіху від життя. Тарас – яскравий приклад того, що досягти успіху з нуля цілком реально, потрібно лише щодня створювати себе, робити крок до мрії. Depo.ua поспілкувався з відеоблогером і дізнався, через що йому довелося пройти, щоб досягти успіху та заробити свій перший мільйон доларів, а також що допомагає йому щодня ставати ще багатшим не лише матеріально, а й духовно.

– Тарасе, як Вам спало на думку заробляти в інтернеті, зокрема на майданчику YouТube?

– Я ніколи не хотів працювати на дядька. Не знаю, коли саме до мене прийшло це усвідомлення, але воно завжди було зі мною. І тому що навіть не дивився в той бік, почав бачити можливості в іншій ніші – в інтернеті. Свої перші 10 доларів в інтернеті я заробив у 2013 році, малюючи на замовлення логотипи. Тоді я навчався в університеті, і грошей завжди не вистачало, тому доводилося працювати різноробом на будівництві та вантажником на пошті. Це було потрібно тільки для швидкого заробітку, я розумів, що це ніколи не принесе мені великих грошей, тож шукав щось інше.

Щодо YouТube, гадаю, почалося все ще у 2012 році, коли почув від свого троюрідного брата, що можна заробляти на переглядах відео. Одразу ж цим захопився, бо вважав, що люди просто дивляться твої ролики, ти нічого не робиш і отримуєш за це гроші. Я розповів про це друзям, і ми вирішили рухатися у цьому напрямку. Що саме знімати, ми, звичайно, не знали, а як на цьому ще й заробляти – тим більше. Зрештою ми вирішили, що можна перезаливати ролики інших авторів на свої канали й потім уже вирішувати, як на цьому заробити. І нам це вдалося, ми змогли зрозуміти, як налаштувати монетизацію та отримувати гроші за перегляди чужих відео. Це був 2014 рік, я навіть виходив на прибуток $1000 на місяць. А тоді для студента це були просто космічні гроші.

– Чи були на Вашому шляху до успіху важкі, можливо вирішальні моменти? Якщо так, то як Ви їх подолали?

– Звісно, такий момент був у 2016 році. Доходи від YouТube впали майже до нуля, у мене закінчилися гроші, потім я зламав праву руку і розлучився з дівчиною (теперішньою дружиною). Це був вирішальний момент у моєму житті. Мені не було де жити, бо я не хотів повертатися додому і засмучувати маму. Жив у друзів у гуртожитку та харчувався за їхні гроші, бо не мав своїх навіть на їжу. А нові відео я не міг робити, бо зламав "робочу" руку. Намагався щось робити лівою, але продуктивність була гіршою. Емоційний біль від стосунків підкріпився ще й фізичним, було так погано, що я собі поклявся, що більше не допущу такого і з усіх сил маю видертися. За кілька тижнів після перелому мені виплатили страховку на суму 4000 гривень – ці гроші я відразу ж вклав у бінарні опціони. І перші 2000 одразу ж втратив. Я розумів, що втрачати і так уже нічого, і направив останні 2000 знову в бінарні опціони і не помилився. З цих грошей усе й почалося: я заробив $4000, зміг переїхати на квартиру, а потім заробив свій перший мільйон гривень, а потім уже мільйон доларів. До речі, весь цей шлях є на моєму основному YouТube-каналі INSTARDING.

– Чи були серед Ваших знайомих люди, що скептично ставилися до заробітку в інтернеті, відраджували? Як реагували близькі?

– Звісно, такі люди були, але я з ними намагався не спілкуватися. Щоб мене нічого не відволікало від моєї мрії, припинив спілкуватися з друзями та навіть із батьками. Це мені допомогло абстрагуватися від чужої думки та критики, і йти до мети стало легше. Я повністю сконцентрувався на своїй справі. Тоді витрачав на вивчення теми заробітку в інтернеті та читання книжок по 15-20 годин на добу. Я так сильно хотів вирватися зі злиднів, що наслідував абсолютно всі поради з книжок: медитував, промовляв афірмації, слухав мантри на багатство, вів щоденники успіху та альбоми візуалізації. Загалом, робив усе, що раніше не робив, щоб жити так, як я раніше не жив.

– Чи були серед Ваших знайомих ті, що спочатку не вірили у Вас, але коли справді все вдалося, надихнулися Вашим прикладом і розпочали свій шлях до мільйона?

– Ні. Це лише так здається, що знайомі змінять свою думку, коли побачать твій успіх. Насправді все інакше: спершу вони тебе не розуміють і сміються з тебе. Потім це починає їх дратувати. Потім вони звикають. А коли ти досягаєш значного успіху, тобі просто заздрять. І коли ми вже перебуваємо на надто різних рівнях, розлучаємось. Та найдивовижніше, що нікому на думку не спадає робити так само або хоча б запитати поради!

Вони продовжують далі жити своїм життям. Серед моїх старих знайомих досі є ті, що ходять на роботу і сміються з того, що я роблю. А хтось каже: "Йому пощастило".

– Що зараз Вас мотивує та надихає? Як завжди відчувати запал?

– Я люблю подорожувати. Це перезавантажує мозок і відкриває щось нове у мені. Мені подобається розширювати свої межі, тільки так можна зростати. Також мене дуже мотивують мої підписники своїми заохочувальними коментарями у YouТube та листами подяки, які залишають у мене в барбершопі (у мене, до речі, ще є свій барбершоп у центрі Києва, на Софіївській, 18). Коли читаєш листа від людини, що змінила своє життя завдяки моїм порадам, це нереально стимулює продовжувати робити користь людям. Розумієш, що ти обрав правильний шлях.

А як бути завжди піднесеним та мотивованим? Просто ніколи не давайте собі повністю розрядитися. Розвивайтеся, мотивуйтеся щодня. Я, наприклад, щодня читаю: про фінанси, психологію, особистісне зростання, вивчаю англійську мову і дивлюся мотиваційні відео. Якщо завжди займатися тим, що любиш і допомагає рости, тоді не знайдеться місця для депресії та апатії. Я перевірив це на собі, за останні п'ять років у мене не було жодного вигасання та пригніченого настрою.

– Які книжки допомогли Вам на шляху до мільйона доларів?

– Перша книжка, що допомогла мені інакше поглянути на світ грошей, це "Найбагатша людина у Вавилоні" Джорджа Клейсона. Наступні книжки – це "Думай та багатій" Наполеона Гілла, "Багатий тато, бідний тато" Роберта Кійосакі, "Досягнення максимуму" Браяна Трейсі та "Секрет мільйонера" Марка Фішера. Це моя перша п'ятірка книжок. Після їхнього прочитання я дізнався про гроші більше, ніж за все своє життя. Жити як раніше я вже просто не міг. Я застосував усю інформацію із цих книг на практиці, і це, як бачите, дало свої результати. Мені, до речі, часто кажуть, що книжки з фінансів та взагалі щодо особистісного зростання не працюють. Згоден, якщо просто прочитати, користі не буде. Ці книжки працюватимуть тільки тоді, коли працюватимеш ти!

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme