Шкіряк знайшов метод, як побороти "жирних котів" в ДСНС

Працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій мають отримувати більшу зарплату
Depo.Гроші
6 квітня 2015 13:15
ФОТО: depo.ua

Про це заявив в ефірі одного з українських телеканалів в.о. голови ДСНС Зорян Шкіряк, передає depo.ua з посиланням на прес-службу Держслужби.

"У нашій Службі працюють близько 52 тисяч рятувальників, які щодня ризикують своїм життям. Я був шокований, коли дізнався, що базова заробітна плата як рядового, так і капітана становить лише 2100 грн. А заробітна плата піротехніка в зоні АТО сягає близько 4 тисяч. Ці люди заслуговують значно більшого. ..Тому я зроблю все для того, аби ця ситуація змінилася і буду активним лобістом та захисником ДСНС і працівників Служби як у системі соціального захисту, так і в системі покращення матеріального стану", - зазначив Шкіряк.

Він зазначив, що передусім це стосуватиметься тих рядових та офіцерів, що безпосередньо здійснюють пожежно-рятувальні роботи, гуманітарне розмінування, ліквідацію наслідків катастроф, проводять відновлювальні роботи, надають психологічну допомогу постраждалим в надзвичайних ситуаціях.

Нагадаємо, у перші дні свого призначення на посаду в.о. голови ДСНС Зорян Шкіряк заявив, що буде нещадно боротися з корупціонерами у відомстві, яких він назвав "жирними котами".