Ще один заступник Абромавичуса йде з уряду разом із шефом

Заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефедов також заявив про відставку
Depo.Гроші
3 лютого 2016 18:02
ФОТО: depo.ua

Про це Нефедов написав на своїй сторінці y "Фейсбуці", повідомляє depo.ua.

"Друзі, сьогодні я ухвалив важке рішення разом з міністром покинути пост держслужбовця в Міністерство економічного розвитку і торгівлі України. Ми чимало досягли, планів у нас ще більше, але ми бачимо перешкоди, які не дозволяють реалізувати задумане. Я не політик, а менеджер, я на посту до тих пір, поки там можу приносити велику користь країні, чим не на посту. Це час закінчився. Спасибі всім, хто був поруч зі мною. Ви неймовірні!!! Прошу вибачення у всіх, кому я не зміг допомогти. Я старався", - зазначив Нефедов.

Нагадаємо, що сьогодні міністр економічного розвитку та торгівлі Айварас бромавичус заявив про рішення піти у відставку. Після цього його заступниця Юлія Клименко також виявила бажання звільнитися. Однією з головних причин він назвав тиск і корупційну діяльність з боку заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенка, який, за його словами, намагався взяти під контроль державні підприємства і призначити йому заступником Пінькаса. Кононенко ці звинувачення заперечив.

У  НАБУ відразу пообіцяли зареєструвати кримінальне провадження за заявою міністра економіки Айвараса Абромавичуса про участь у корупційних схемах народного депутата Ігоря Кононенка, який запевняє, що сам і подав заяву в бюро з проханням покарати винних у цій справі

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші<