Сайт ICTV незаконно використовує чужі фото

Сайт ICTV в комерційних цілях, зокрема для просування своєї сторінки в Facеbook, використовує чужу інтелектуальну власність
Depo.Гроші
3 жовтня 2014 15:51
ФОТО: depo.ua
Сайт ICTV незаконно використовує чужі фото
Сайт ICTV незаконно використовує чужі фото

Так, на своїй сторінці в соцмережі канал опублікував фото 96-річного Івана Залужного, ветерана із Запоріжжя, який став відомим після свого звернення до Володимира Путіна на похоронах онука.

Нагадаємо, журналісти ДеПо зустрілися з Іваном Аникеєвичем і його дочкою, Галиною Іванівною, матір'ю загиблого солдата, коли вони приїжджали до Києва за нагородою 23-річного Івана Гутник-Залужного.

Тоді ж фотокореспонденти ДеПо зробили цей знімок, на якому сьогодні, стерши ватермарк із логотипом ДеПо, піариться сайт ICTV.


На пропозицію редакції ДеПо повернути наш логотип на фото, використовуване у просуванні сторінки сайту в соцмережі, його редактор Ольга Тищук відповіла відмовою. Після цієї розмови до фото на сторінці було приписане нібито джерело знімка //vk.com/ternopillbest.

Така поведінка колег викликає щонайменше подив. Не хочеться проводити паралелі, але це дуже схоже на методи колишньої української влади і нинішніх російських окупантів.

Редакція ДеПо залишає за собою право звернутися за вирішенням конфлікту до суду