Сакварелідзе хоче підняти зарплатню новим прокурорам у півтора-два рази

Зарплати нових прокурорів повинні бути на 150-250% більше ніж сьогодні, вважає заступник генерального прокурора України Давид Сакварелідзе
Depo.Гроші
21 липня 2015 20:13
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в ефірі "5 каналу", передає depo.ua.

"Зарплати будуть залежати від бюджету, звичайно ж, закладеного вже цього року, і від скорочення (працівників прокуратури - ред.). Тобто, після скорочення та реорганізації фінансовий ресурс, що залишиться, буде перерозподілений на залишився контингент, який залишиться. Я не готовий сказати, скільки вона буде, але, напевно, буде на 150% або 250% більше ніж наявна сьогодні зарплата прокурорів", - заявив Сакварелідзе.

Він також висловив сподівання, що Кабмін виділить цей фінансовий ресурс, бо без збільшення зарплати прокурорів немає сенсу говорити про реорганізацію та очищенні прокуратури.

"Наступного року ми вже будемо пакетно пропонувати своє бачення нашого нового бюджету уряду, і парламенту, і доведемо, що прокуратура почала рух", - заявив Сакварелідзе.

Він також висловив переконання, що нові прокурори, які пройдуть відбір за новою системою, будуть набагато ефективніше старих.

Нагадаємо, 20 липня в Україні почався прийом документів на вакансії керівників місцевих прокуратур.

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші. depo.ua.