Саакашвілі очолив новостворену Наглядову раду реформ держпідприємств

Міністерство економічного розвитку і торгівлі створило Наглядову раду реформ державних підприємств, на чолі якої став голова Одеської обласної державної адміністрації Михеїл Саакашвілі
Depo.Гроші
12 червня 2015 11:50
ФОТО: depo.ua

Як повідомлє depo.ua з посиланням на "Українські Новини", про це на брифінгу в Кабінеті Міністрів повідомив міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус.

За його словами, на сьогоднішній день при Мінекономіки працює цільова команда з реформи держпідприємств, до якої увійшли управлінці, експерти приватного сектора економіки, аналітики, управлінські консультанти.

"Ми створюємо сьогодні Наглядову раду реформ (держпідприємств). Це група експертів з найширшим досвідом у галузі державного управління підприємствами", - сказав він.

Абромавічус зазначив, що наглядова рада буде працювати в тісному контакті безпосередньо з ним, а також цільової командою з реформи держпідприємств.

"Саакашвілі погодився очолити цю раду реформ", - сказав міністр.

Він уточнив, що до складу наглядової ради також увійшли співзасновник Horizon Capital Марк Івашко, президент правління Варшавської фондової біржі Павло Тамборскі, управлінський директор Європейського банку реконструкції та розвитку в країнах Східної Європи та Кавказу Франсіс Маліж, директор Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Чімяо Фан, керівник компанії Mondelez Ukraina Тарас Лукачук.