Рубль полетів вниз після "військового" рішення Ради Федерації

На Московській біржі рубль почав падати на повідомленні, що Рада Федерації дозволила використання збройних сил Росії за кордоном
Depo.Гроші
30 вересня 2015 11:00
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на російський "Интерфакс".

У 10:11 мск долар коштував 65,83 рублів, це на 10 копійок вище рівня попереднього закриття. Курс євро при цьому піднімався до 73,92 рублів, додавши близько 2 копійок до попереднього рівня. Тим самим, долар і євро нівелювали падіння, що склалося при відкритті порядку 20-30 копійок.

Коливання курсу рубля до долара і євро при відкритті експерти пов'язують з невизначеністю зовнішніх факторів: поліпшення настрою на ринках капіталу дає рубля позитивний знак, у той час як відступ цін нафти - негативний.

Російський фондовий ринок у середу відкрився зростанням. Нафта трохи дешевшає на зберігаються сигналах збільшення поставок сировини на світовий ринок, але листопадові ф'ючерси на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures закріпилися нижче $ 48 за барель втративши майже 1%.

Крім того, ринок намагається оцінити повідомлення, що Володимир Путін вніс до Ради Федерації питання про використання збройних сил за межами Росії.

Нагадаємо, що сьогодні Рада Федерації надала свою згоду щодо цього питання.

Більше новин читайте у розділі Гроші.depo.ua