Російські слідчі шиють справу керівництву «Масандри»

Російський слідчий комітет в анексованому Криму відкрив кримінальну справу про зловживання повноваженнями керівництва виноробної компанії «Масандра»
Depo.Гроші
10 грудня 2014 09:13
ФОТО: depo.ua
Російські слідчі шиють справу керівництву «Масандри»
Російські слідчі шиють справу керівництву «Масандри»

Про це повідомляється на сайті відомства, передає ДеПо.

В свою чергу, як повідомила виданню «Коммерсант» помічниця керівника кримського слідчого управління Євгенія Бєлікова, конкретні особи, які причетні до можливих порушень, поки встановлюються. За її словами, «справа порушена за фактом порушень, а не відносно певних осіб».

Раніше так звана прокурор Криму Наталія Поклонська заявила про факти крадіжок на «Масандрі» на суму 4 млрд рублів (75 млн доларів).

Як повідомляв ДеПо, раніше Федеральному ГУП «Виробничо-аграрне об'єднання «Масандра»Управління справами президента РФ кримська влада передала держконцерн «Національне виробничо-аграрное об'єднання «Масандра». В нього входять держпідприємства «Лівадія» (за винятком виноградників), «Гурзуф», «Таврида», «Алушта», «Малоріченське», «Морське», «Судак» і «Привітне».

«Масанра» - одна з найстаріших виноробних компаній Криму, заснована в кінці XIX століття. В об'єднання входять більше 10 винзаводів.