Російські слідчі шиють справу керівництву «Масандри»

Російський слідчий комітет в анексованому Криму відкрив кримінальну справу про зловживання повноваженнями керівництва виноробної компанії «Масандра»
Російські слідчі шиють справу керівництву «Масандри»
Російські слідчі шиють справу керівництву «Масандри»

Про це повідомляється на сайті відомства, передає ДеПо.

В свою чергу, як повідомила виданню «Коммерсант» помічниця керівника кримського слідчого управління Євгенія Бєлікова, конкретні особи, які причетні до можливих порушень, поки встановлюються. За її словами, «справа порушена за фактом порушень, а не відносно певних осіб».

Раніше так звана прокурор Криму Наталія Поклонська заявила про факти крадіжок на «Масандрі» на суму 4 млрд рублів (75 млн доларів).

Як повідомляв ДеПо, раніше Федеральному ГУП «Виробничо-аграрне об'єднання «Масандра»Управління справами президента РФ кримська влада передала держконцерн «Національне виробничо-аграрное об'єднання «Масандра». В нього входять держпідприємства «Лівадія» (за винятком виноградників), «Гурзуф», «Таврида», «Алушта», «Малоріченське», «Морське», «Судак» і «Привітне».

«Масанра» - одна з найстаріших виноробних компаній Криму, заснована в кінці XIX століття. В об'єднання входять більше 10 винзаводів.