Росія зробила "цікаву" пропозицію Україні та МВФ відносно боргу Януковича

Росія зробила Україні і МВФ пропозицію, яка може бути покладена в основу врегулювання боргу Києва перед Москвою
Depo.Гроші
16 листопада 2015 11:24
ФОТО: depo.ua

Про це заявив глава Мінфіну Росії Антон Силуанов, передає depo.ua.

"Росія зробила пропозицію про порядок оплати Україною російського боргу в сумі $3 млрд, погашення якого має відбутися в грудні поточного року", - сказав Силуанов журналістам.

Як повідомляє "Интерфакс", за словами Силуанова, "пропозиція, яку зроблено Росією, буде цікавою і може бути покладена в основу для врегулювання боргової проблеми України перед Росією".

"Ми з українськими партнерами не перемовлялися на цей рахунок, оскільки від українських колег поки не було якихось пропозицій, що відрізняються від врегулювання боргу перед комерційними кредиторами. Я неодноразово наголошував, що ми вважаємо неприйнятним для себе говорити про реструктуризацію, аналогічну комерційним кредиторам", - сказав Силуанов.

Нагадаємо, Україна реструктуризувала нещодавно всі випуски своїх єврооблігацій, крім "російських", випущених на суму в $3 млрд. Росія не взяла участі в реструктуризації, наполягаючи на погашенні цих облігацій у строк - тобто 20 грудня 2015 року. Москва вважає, що не є комерційним кредитором і тому вона не може брати участі в реструктуризації.

Більше новин економіки читайте на Depo.Гроші.