Росія вмовлятиме ОПЕК знизити видобуток нафти

Росія і країни ОПЕК планують провести переговори про можливе зниження видобутку нафти
Depo.Гроші
28 січня 2016 07:16
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив у середу журналістам глава "Транснефти" Микола Токарєв за підсумками наради глав нафтових компаній з главою Міненерго Росії Олександром Новаком, передає depo.ua з посиланням на РБК.

Токарєв розповів, що з ініціативою обговорити можливе зниження видобутку обсягів нафти виступила Саудівська Аравія.

"Видобуток на планці вже останні кілька років стоїть. Не знаю, як цього року буде. Але ця тема буде обговорюватися з партнерами, як з членами ОПЕК, так і не членами ОПЕК. У найближчий час такі переговори заплановано провести. Саудівська Аравія, по-перше, проявила ініціативу обговорити перспективу зниження обсягів", - сказав він.

За його Токарєва, засідання країн ОПЕК, в якому візьме участь і Росія, може відбутися в лютому.

"На зустрічі обговорювалося питання про можливість координації дій з ОПЕК", - розповів у свою чергу журналістам глава "Башнефти" Олександр Корсик.

"Питання обговорювалося, і рішення було вирішено продовжити обговорення. Це складна тема, яка потребує опрацювання", - додав він.

Прес-служба Міненерго в своєму повідомленні за підсумками наради з главами нафтових компаній зазначає, що основними темами дискусії стали плани компаній з видобутку вуглеводнів. На зустрічі також обговорювалися галузеве оподаткування, а також питання нафтопереробки та паливозабезпечення внутрішнього ринку.

"Крім того, учасники наради обговорили можливість координації дій з країнами ОПЕК у зв'язку з несприятливою ціновою кон'юнктурою на світовому нафтовому ринку", - йдеться в повідомленні.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші