Росія посилила для окупованого Криму бюджетні правила

Росія поставила нелегітимне "міністерство фінансів" Криму у жорсткі рамки в питаннях перерозподілу коштів у бюджеті-2016
Depo.Гроші
25 грудня 2015 11:02
ФОТО: depo.ua

Відтепер, за ініціативою Мінфіну Росії і віце-прем'єра Росії Дмитра Козака, неправильно заплановані витрати будуть йти на погашення дотацій, передає depo.ua з посиланням на "Новини Криму".

"Мінфін Росії разом з Дмитром Миколайовичем Козаком поставили нас у певні дуже жорсткі рамки. Всі перевиконання доходної частини бюджету ділитимуться: 70% залишатиметься в нас, і ми можемо їх перерозподіляти, 30% піде на погашення нашої дотації", – повідомив глава кримського "мінфіну" Володимир Левандовський.

Витрати, за словами Левандовського, Мінфін Росії змушує планувати так, щоб протягом року нічого не міняти. "Знайшли такий метод: якщо ми вносимо коригування і вони бачать, що це неправильно заплановані витрати, значить, ця сума повністю йде на погашення дотації, а якщо бачать, що це було з об'єктивних причин, то дозволять 50% залишити у нас і 50% буде йти на погашення", – пояснив він.

Левандовський уточнив, що в інших суб'єктах РФ не прийнято коригувати бюджет після його затвердження. "Інші суб'єкти один раз затверджують бюджет і, в гіршому випадку, 1-2 рази його коригують у другому півріччі, – розповів він. – Ми також будемо до цього прагнути, але ми розуміємо, що в будь-якому випадку в наступному році, як і в цьому, буде неодноразово змінюватися (бюджет)".

Планується, що дохідна частина бюджету окупованого Криму на 2016 рік складе 67,4 млрд рублів, видаткова – 86,65 млрд рублів (1 долар - приблизно 70 руб.).

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.