Рада відмовилася починати підготовку до земельної реформи

Верховна Рада України не підтримала проект постанови про формування покрокової дорожньої карти з проведення земельної реформи

Depo.Гроші
18 травня 2017 17:50
ФОТО: depo.ua

За відповідні парламентські слухання на тему: "Регулювання обороту земель сільськогосподарського призначення: пошук української моделі" проголосували лише 17 депутатів, передає Depo.ua з посиланням на LIGA.net.

Документ передбачав доручення створити проект концепції обігу земель сільськогосподарського призначення в Україні Міністерству аграрної політики і продовольства, Міністерству економічного розвитку, Міністерству фінансів, Міністерству юстиції, Державному агентству з питань геодезії, картографії та кадастру.

Органи виконавчої влади мали б визначити, які саме ділянки зможуть бути виставлені на продаж після відкриття земельного ринку, правовий статус майбутніх покупців земель, їх громадянство.

Також необхідно сформувати список заборон і обмежень на придбання ділянок.

Нагадаємо, що впровадження відкритого ринку землі - одна з вимог Міжнародного валютного фонду. Схвалити відповідні зміни в законодавство український парламент повинен до 2018 року, коли завершиться мораторій. Утім, його щороку продовжують.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші