Рада коаліції погодила з Яценюком перегляд комунальних тарифів, – Сюмар

Учора рада коаліції прийняла рішення про можливість коригування ставок комунальних тарифів
Depo.Гроші
22 травня 2015 10:57
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила заступник голови фракції "Народний фронт" Вікторія Сюмар, передає depo.ua з посиланням на "РБК-Україна".

Вона зазначила, що в засіданні Ради коаліції взяли участь прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, представники Кабінету міністрів України - міністр праці та соціальної політики Павло Розенко і міністр фінансів Наталія Яресько, а також представники депутатських фракцій-членів коаліції і компанії "Нафтогаз України".

За словами Сюмар, рішення було прийнято за результатами аналітичної діяльності робочої групи, яка встановлювала обґрунтованість підвищення комунальних тарифів.

"За тиждень буде оприлюднено звіт цієї робочої групи разом з висновками уряду", - побіцяла Сюмар.

Нагадаємо, що вчора глава Верховної Ради також повідомив, що на вчорашній раді коаліції парламентарі разом з прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком і міністрами обговорювали питання індексації доходів і зниження тарифів на ЖКХ.

"Група, яку я створив своїм розпорядженням з перевірки достовірності тарифів, вона вже завершила свою роботу фактично, вже підготовлений звіт, який повинен бути проголосований комісією, далі цей звіт передаватиметься до парламенту і уряду", - зазначив спікер парламенту.