Прокуратура закриває заправки через 8 копійок недоотриманої здачі

Недоотримана клієнтом здача у розмірі 8 копійок стала причиною закриття близько 20 заправних станцій мережі «БРСМ-Нафта»
Depo.Гроші
24 вересня 2014 16:46
ФОТО: depo.ua
Прокуратура закриває заправки через 8 копійок недоотриманої здачі
Прокуратура закриває заправки через 8 копійок недоотриманої здачі

Фрагмент відповідного рішення одного з районних судів опублікований на сайті компанії.

За словами заступника генерального директора - керівника мережі АЗС ТОВ «Бел Оіл» Олександра Красновського, з такими рішеннями судів протягом останніх трьох днів на територію заправок ТМ «БРСМ-Нафта» приходять співробітники прокуратури і проводять обшуки і вилучення документів, залишаючи після себе розгром торгових точок.

«Ми вважаємо ці перевірки елементом класичного рейдерського захоплення. Мережа з 135 заправок, що динамічно розвивається, з хорошим співвідношенням ціни та якості палива - ласий шматок для конкурентів. Судячи з усього, саме вони інспірували засідання судів у суботу та винесення оперативних рішень під надуманими приводами - від недоотриманої здачі у розмірі 8 копійок до пожежонебезпеки заправних комплексів, до яких у пожежників не було претензій протягом 10 років, а також якості продукції», - говорить Красновський.

За його словами, до якості палива у клієнтів питань не виникає.

«Ми реалізуємо паливо Мозирського НПЗ (Білорусь), а також українських виробників. Якби в нас було неякісне паливо, ви б не бачили таких черг на наших заправках. Неякісне пальне - це там де у людей немає жодної машини під колонками. А у нас заправки постійно забиті», - відзначає представник «БРСМ-Нафти». Надуманість претензій до якості підтверджується і відсутністю негативних висновків експертів у відповідних рішеннях судів, на підставі яких прокуратура намагається закрити заправки мережі.

На сьогодні роботу мережі забезпечують 3,5 тисячі співробітників, що бояться втратити роботу у зв'язку з рейдерським захопленням. Трудовий колектив уже звернувся до Президента, Прем'єр-міністра та Генерального прокурора з проханням втрутитися у ситуацію, що склалася з незаконним захопленням мережі АЗС.

«Ми маємо намір відстоювати свої права, у законному порядку оскаржуючи рішення судів і дії прокуратури. Крім того, ми будемо максимально піддавати гласності спроби рейдерського захоплення нашої мережі. Підтвердженням того, що дії силових структур можуть бути незаконними, є їх небажання з'являтися перед камерами і відповідати на запитання преси. Це означає, що їм є що приховувати», - каже Красновський.

У компанії впевнені, що спроба рейдерського захоплення мережі - це тільки початок великої кампанії по монополізації ринку нафтопродуктів, яка призведе до подорожчання палива, а значить - і більшості товарів у роздрібній мережі. 

 «Це ще сильніше вдарить по гаманцях звичайних громадян, і без того спустошених фінансовою кризою і девальвацією гривні», - підсумував заступник гендиректора ТОВ «Бел Оіл».