Прокуратура закрила провадження, щодо скандального переказу Котвіцького

Слідчий прокуратури Києва 24 вересня закрив кримінальне провадження проти народного депутата від Народного фронту Ігоря Котвіцького у зв’язку з відсутністю складу злочину
Depo.Гроші
3 листопада 2016 21:04
ФОТО: depo.ua

Про це свідчить ухвала Дніпровського райсуду м.Києва від 12 жовтня, пишуть "Наші гроші", передає Depo.ua.

Як зазначає видання, йдеться про кримінальне провадження, яке було відкрите за заявою одного із нардепів, ім’я якого в судовому реєстрі приховано.

Видання пише, що 24 вересня 2016 року слідчий прокуратури Києва закрив кримінальне провадження "у зв’язку з відсутністю в діяннях складу кримінального правопорушення".

Постанову слідчого про закриття кримінального провадження оскаржував народний депутат, за заявою якого воно було відкрите. Однак слідчий суддя вирішив, що прокурор обґрунтовано закрив провадження.

Окрім Котвіцького, прокуратура в рамках розслідування допитала ще 23 особи, чиї імена у рішенні суду приховано. Водночас в ухвалі зазначено, що допитувалися родичі і знайомі Котвіцького, які показали, що зберігали в себе його гроші.

Допитувались службові особи Нацбанку та "Ощадбанку", які повідомили, що трансакції не суперечили законодавству.

При закритті провадження слідчий врахував висновок експерта Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, яким не встановлено факту підробки документів. Тому слідчий дійшов висновку, що відносини позики справді існували.

При цьому слідство завважило що Республіка Панама не входить до переліку офшорних зон, затвердженого розпорядженням Кабміну.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші