"Приватбанк" виграв два судових спори у колишніх власників

Державний "Приватбанк" здобув дві перемоги в судових спорах з майновими поручителями за кредитами рефінансування від Національного банку
 

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу банку.

Зазначається, що 2 липня Велика палата Верховного суду підтримала правову позицію "Приватбанку" в суперечці з майновим поручителем за кредитом рефінансування НБУ ПРАТ "Ерлан", який намагався розірвати іпотечний договір у зв'язку з націоналізацією банку і вивести з-під застави майно вартістю понад 600 млн грн.

"Це чергове з позитивних рішень Верховного суду, але перше, винесене Великою палатою, яке дасть змогу банку сформувати ефективну для себе судову практику в даній категорії справ", - вважають в банку.

Судовий процес, в якому майновий поручитель ПРАТ "Ерлан" (ТМ Біола), який є пов'язаною особою з колишніми власниками банку, намагався розірвати іпотечні правовідносини, тривав з 2017 року.

Крім того, інший майновий поручитель "Приватбанку" ТОВ "Укринтеринвест" у справі, яка розглядалася 2 липня Великою палатою Верховного суду, відмовився від позову до банку про зобов'язання погасити кредит рефінансування, фактично підтвердивши правоту і перемогу банку в цьому спорі, який тривав два роки, додали в прес-службі.

Нагадаємо, Верховний суд прийняв рішення на користь "Приватбанку" в суперечці з Марганецьким гірничо-збагачувальним комбінатом.

Супроводження судових процесів проти олігарха Ігоря Коломойського та його партнера Геннадія Боголюбова коштує "Приватбанку" близько 10% всіх його витрат.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook