"Приватбанк" переміг в суді ГЗК Коломойського

Верховний суд прийняв рішення на користь "Приватбанку" в суперечці з Марганецьким гірничо-збагачувальним комбінатом

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на прес-службу банку.

"26 червня ПриватБанк отримав вже чергову перемогу у Великій Палаті Верховного Суду в суперечці зі своїм майновим поручителем за кредитом рефінансування - Марганецьким ГЗК. Держбанку вдалося в черговий раз переконати суддів вищої судової інстанції в обґрунтованості своєї правової позиції і не допустити примусу до погашення боргу по одному з кредитних договорів, укладених з НБУ до націоналізації банку", - говориться в повідомленні.

У банку відзначають, що це одне з 4 рішень Великої палати Верховного Суду, що забезпечують банку перемогу в цій категорії справ, що розглядаються в судах нижчих інстанцій. Судовий процес, в якому майновий поручитель Марганецький ГЗК, що належить олігархові Ігорю Коломойському, намагався вивільнити свою іпотеку, зобов'язавши ПриватБанк погасити борг з рефінансування, тривав з 2017 року.

Нагадаємо, що 14 травня і 11 червня ПриватБанк виграв у Великій палаті Верховного Суду суперечки у справах за позовами ВАТ "Покровський ГЗК", компанії Тровелко Холдінгз Лімітед і ЗАТ "Ерлан" в НБУ і ПриватБанку про зобов'язання банку з погашення заборгованості по кредиту рефінансування перед НБУ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна