Порошенко розрекламував Україну перед ізраїльськими бізнесменами

Незважаючи на складну ситуацію та виклики, що постали, Україна поступово перетворюється на унікальний ринок
Depo.Гроші
23 грудня 2015 12:06
ФОТО: depo.ua

Про це заявив президент України Петро Порошенко на зустрічі з представниками ділових кіл Ізраїлю, передає depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

Президент запевнив, що робиться все, щоб створити максимально сприятливі умови для інвестування, атмосферу open space для представників бізнесу.

Глава держави відзначив, що Україна вивчає досвід Ізраїлю, як розбудовувати країну, незважаючи на складні обставини.

Президент назвав пріоритетом у створенні сприятливих бізнес-умов боротьбу з корупцією та поінформував про заходи у цьому напрямку.

У свою чергу, почесний консул України у Єрусалимі, співзасновник та співвласник компанії City Capital Group Офер Керцнер у своїй промові зазначив: "Сьогодні час приходити в Україну".

За його словами, у найближчі роки Україна стане одним з найкращих місць у Європі для інвестування. "Ми віримо у майбутнє України та будемо це доводити своїми знаннями, досвідом та грошима", - сказав він.

У зустрічі взяли участь представники компаній, які вже оперують або планують розвивати бізнес з Україною у напрямках IT, телекомунікацій, енергетиці, сільському господарстві, медицині, будівництві та нерухомості, машинобудуванні, транспорті.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші