Порошенко: Росія не матиме привілеїв серед кредиторів України

Під час виплати державного боргу Україна не надаватиме привілейованих умов Росії порівняно з іншими міжнародними кредиторами
Depo.Гроші
6 вересня 2015 19:09
ФОТО: depo.ua

Про це під час зустрічі з директором-розпорядником МВФ Крістін Лагард заявив президент України Петро Порошенко, передає depo.ua.

"За жодних обставин не буде привілеїв для російського кредиту. Російська сторона могла доєднатися до переговорів. Ця можливість не закрита і зараз. Але ніколи Росія не буде поставлена в більш привілейовані умови, ніж інші кредитори. Росія має визначитися. І на сьогоднішній день успішне завершення переговорів (з міжнародними кредиторами України, - ред.) не дозволило Росії дочекатися дефолту (України), на який вона так розраховувала", - сказав Порошенко.

Він додав, що російська влада має час на роздуми до кінця року. 

"І Росія має визначитися, чи вона розумна, чи вона красива… І коли вона визначиться - визначить свою позицію і Україна", - констатував глава держави.

Нагадаємо, що у грудні 2013 року тодішній президент України Віктор Янукович узяв у Росії 3 млрд дол. кредиту.

Наприкінці серпня 2015 року Україна домовилася з міжнародними кредиторами про списання 20% державного боргу (майже $4 млрд дол.) і відтермінування виплати решти заборгованості.

Більше новин економіки читайте в розділі Гроші.depo.ua.