Порошенко дозволив виділити 80 мільярдів на оборону в 2015 році

Президентом Петром Порошенком підписано Указ, яким введено в дію рішення РНБО «Про ресурсне забезпечення сектору безпеки і оборони України в 2015 році»
Depo.Гроші
24 грудня 2014 18:35
ФОТО: depo.ua
Порошенко дозволив виділити 80 мільярдів на оборону в 2015 році
Порошенко дозволив виділити 80 мільярдів на оборону в 2015 році

Про це depo.ua повідомили в прес-службі голови держави.

Зокрема, цим рішенням РНБО доручила Кабміну передбачити видатки на забезпечення національної безпеки і оборони України в наступному році. Так, в проекті Закону «Про державний бюджет на 2015 рік» мають бути закладені витрати на оборону в розмірі понад 80 млрд гривень.

Окрім того, має бути передбачено право уряду щодо надання державних гарантій в обсязі 6 млрд гривень для закупівлі озброєння, військової техніки, матеріальних і технічних засобів.

Рішенням РНБО Кабміну також доручено у місячний термін вжити заходів щодо укладання угод на виробництво речового майна для Збройних сил та інших військових формувань.

РНБО доручила уряду передбачити в держбюджеті на 2015 рік фінансування заходів з розроблення та впровадження нових технологій, створення нових виробничих потужностей для виготовлення озброєнь і військової техніки для потреб військовослужбовців.

Крім того, Міноборони доручено невідкладно утворити міжвідомчу комісію зі стандартизації та уніфікації озброєнь і військової техніки, речового майна, інших видів матеріально-технічного забезпечення військових формувань і правоохоронних органів, та вжити пру тримісячний строк заходів щодо запровадження відповідного переліку стандартів.

Як повідомляв depo.ua, 20 грудня РНБО прийняла рішення «Про ресурсне забезпечення сектору безпеки і оборони України в 2015 році».