Порошенко підписав закон, що спрощує успадкування майна

Президент України Петро Порошенко підписав закон, що спрощує процедуру оформлення спадщини та реєстрації прав громадян на успадковане ними нерухоме майно, насамперед, в селі
Depo.Гроші
25 листопада 2014 17:11
ФОТО: depo.ua
Порошенко підписав закон, що спрощує успадкування майна
Порошенко підписав закон, що спрощує успадкування майна

Про це повідомляє ДеПо з посиланням на прес-службу глави держави.

Згідно з підписаним Законом № 1709-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо деяких питань спадкування)», жителі сільських населених пунктів зможуть оформити необхідні документи за місцем проживання. Це не тільки робить відповідні послуги більш доступними для спадкоємців, а й зменшує часові та грошові витрати на їхнє оформлення.

За словами першого заступника голови Адміністрації Президента Геннадія Зубка, органам місцевого самоврядування сільських населених пунктів надаються повноваження з оформлення спадщини, що сприяє децентралізації влади.

Крім того, законом скасовується обов'язкове проведення оцінки майна і встановлюється нульова ставка оподаткування, якщо майно отримують спадкоємці першої та другої черги. Тобто у разі оформлення спадщини від чоловіка-дружини, батьків-дітей, баби-діда, брата-сестри.

Нагадаємо, що Верховна Рада прийняла цей закон, що змінює процедуру спадкування, з подачі Кабінету Міністрів України.