Поліція зловила МЕРТ на порушеннях, вимагає негайно зупинити вивезення брухту з країни (ДОКУМЕНТ)

Національна поліція України вимагає негайно провести позачергове засідання комісії МЕРТ з металобрухту для припинення її незаконних рішень з експорту металобрухту
Depo.Гроші
11 квітня 2016 16:44
ФОТО: depo.ua

Призупинити процедуру видачі, реєстрації і оформлення карток за операціями з металобрухтом, а також припинити реєстрацію зовнішньоекономічних контрактів і видачу нових карток вимагає Департамент захисту економіки Національної поліції України.

Про це він повідомляє у своєму листі, адресованому Міністерству економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ) від 5 квітня 2016 року, передають "Українські новини".

На вимогу Національної поліції комісія з металобрухту МЕРТ зобов'язана відповідно до статті 23 Закону України "Про Національну поліцію" негайно, до 8 квітня, зібратися на своє засідання і призупинити дії наказів №446 від 16 березня 2016 року і №519 від 28 березня 2016 року , згідно з якими комісія розподілила експортні квоти на 450 тисяч тонн металобрухту, і призупинити процедури митного оформлення експортних операцій з металобрухтом.

Як повідомляється в листі Національної поліції, розподіл експортних квот відбувся всупереч судовому рішенню Окружного суду міста Києва, в якому був припинений наказ МЕРТ "Про затвердження розрахункового балансу освіти і споживання металобрухту на внутрішньому ринку на 2016 рік" №337. Рішення Окружного суду, згідно з листом Національної поліції, співробітники МЕРТ не довели до відома членів комісії, хоча й знали про його існування.

На позачерговому засіданні комісія зобов'язана припинити процедури видачі, реєстрації і оформлення карток реєстрації-обліку на операції з металобрухтом і припинити реєстрацію зовнішньоекономічних контрактів і видачу карток реєстрації-обміну на підставі наказів МЕРТ №446 і №519, які згадувалися вище. Виходячи зі змісту листа, Міністерство повинно повідомити Державну фіскальну службу про необхідність призупинення митного оформлення договорів на експорт брухту. Призупинення даних рішень повинна тривати до прийняття Окружним судом Києва остаточного вердикту щодо законності Наказу МЕРТ про баланс брухту №337.

Поліція зловила МЕРТ на порушеннях, вимагає негайно зупинити вивезення брухту з країни (ДОКУМЕНТ) - фото 1

Поліція зловила МЕРТ на порушеннях, вимагає негайно зупинити вивезення брухту з країни (ДОКУМЕНТ) - фото 2

Поліція зловила МЕРТ на порушеннях, вимагає негайно зупинити вивезення брухту з країни (ДОКУМЕНТ) - фото 3

Коментарів від МЕРТ отримати поки що не вдалося, зазначає видання.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.