Відмінні варіанти придбання житла від ЖК «Молодіжне Містечко»

ЖК «Молодіжне Містечко» тому й має таку назву, тому що його першочерговим завданням є забезпечення молодих сімей власним житлом
Depo.Гроші
10 березня 2015 12:30
ФОТО: depo.ua
Відмінні варіанти придбання житла від ЖК «Молодіжне Містечко»
Відмінні варіанти придбання житла від ЖК «Молодіжне Містечко»

Яка новоспечена сім'я не мріє про власний затишний куточок. На жаль, ті часи вже пройшли, коли звичайна людина, яка працює, могла планувати своє життя вже з урахуванням житла, видачу якого гарантувала держава. В наш же час, все набагато складніше і максимум на що може розраховувати молода людина - невелика державна компенсація від загальної ціни на квартиру. З причини цих подій і розробили різні кредитні та лізингові системи.

ЖК «Молодіжне Містечко» пропонує оформити кредитну лінію на власне житло безпосередньо від забудовника і без всяких посередників. Але почати, напевно, потрібно з того, що даний житловий комплекс спочатку пропонує відносно невелику плату за квадратний метр - 725 у.о. При цьому, як зазначалося вище, ви маєте право на кредитування, а єдиною умовою його оформлення є первинний внесок, який складе від 30 до 70% від загальної вартості житла.

Керівна ланка будівництва цього комплексу віддає перевагу роботі безпосередньо з виробниками будівельних матеріалів, чим і відзначена низька вартість житла. Важливим буде зауважити, що кредитування проводиться в доларах США, що в наш час дуже нестабільна валюта. Але, з 19 січня, купуючи житло в кредит безпосередньо від забудовника, ви також отримуєте фіксовану ставку по долару - 13.5 за $1, що дозволить вам заощадити сотні тисяч гривень.

В даному комплексі вже заведені і чекають своїх господарів необхідні для життя основні комунікації. Так само варто відзначити, що на території ЖК є свердловини по 150 метрів, які гарантують найчистішу воду, що життєво важлива для вашого організму. Купуючи житло від забудовника ЖК «Молодіжне Містечко», у вас автоматично з'являється можливість замовити планування квартири за власним бажанням. Вам набридло щодня годинами добиратися до власного офісу - тоді даний житловий комплекс, точно ваш варіант. Розташовані на «цокольному» поверсі офісні приміщення дозволять вам за 5 хвилин дістатися до робочого місця, а решту часу набагато практичніше і приємніше буде провести в колі сім'ї.

І ось, приходимо до висновку: ви молода людина, яка вже склалася як особистість, у вас вже є любляча дружина і маленька дитина - тоді вам точно настав час скористатися послугами від ЖК «Молодіжний Городок» і придбати власну квартиру.