Окупанти Криму націоналізували філію «Укртелекому»

Кримська філія ПАТ «Укртелеком» націоналізована «владою» Криму
Depo.Гроші
11 лютого 2015 11:30
ФОТО: depo.ua
Окупанти Криму націоналізували філію «Укртелекому»
Окупанти Криму націоналізували філію «Укртелекому»

Про це повідомляє INTERFAX.RU.

Рішення про націоналізацію майна «Укртелекому», який належить бізнесмену-мільярдеру Рінату Ахметову, було прийняте на засіданні держради Республіки Крим через день після того, як «Укртелеком» припинив обслуговувати абонентів у Криму.

Так званий глава Криму Сергій Аксьонов стверджує, що філія «Укртелекому» брала участь у фінансуванні української військової операції на Донбасі.

«Прокуратура проводить перевірку, тривають слідчі дії, але на сьогодні вже є неспростовні докази, що вони платили військові податки, підтримували каральну операцію на південному сході», - сказав Аксьонов.

Він висловив сумнів в успіху власників «Укртелекому» у разі спроби оскаржити націоналізацію в міжнародному суді.

«На сьогодні жоден із власників, майно яких було націоналізоване або відбувся примусовий викуп (за період після анексії Криму Росією, - ред.), не може подати документи, що підтверджують внесення будь-яких сум до бюджету України або в муніципальні бюджети при приватизації підприємств. Можуть звертатися куди завгодно, вони не виконували закони РФ і нормативно-правові акти Республіки Крим», - вважає Аксьонов.

Як повідомляв depo.ua, у ніч на 10 лютого в Криму був відключений стаціонарний телефонний зв'язок. В «Укртелекомі» заявили про навмисне відключення волоконно-оптичних ліній на території Криму з метою від'єднання мережі кримської філії ПАТ «Укртелеком» від телекомунікаційної мережі загального користування України, а також про блокування кримської філії компанії.