Окупанти Криму націоналізували філію «Укртелекому»

Кримська філія ПАТ «Укртелеком» націоналізована «владою» Криму
Окупанти Криму націоналізували філію «Укртелекому»
Окупанти Криму націоналізували філію «Укртелекому»

Про це повідомляє INTERFAX.RU.

Рішення про націоналізацію майна «Укртелекому», який належить бізнесмену-мільярдеру Рінату Ахметову, було прийняте на засіданні держради Республіки Крим через день після того, як «Укртелеком» припинив обслуговувати абонентів у Криму.

Так званий глава Криму Сергій Аксьонов стверджує, що філія «Укртелекому» брала участь у фінансуванні української військової операції на Донбасі.

«Прокуратура проводить перевірку, тривають слідчі дії, але на сьогодні вже є неспростовні докази, що вони платили військові податки, підтримували каральну операцію на південному сході», - сказав Аксьонов.

Він висловив сумнів в успіху власників «Укртелекому» у разі спроби оскаржити націоналізацію в міжнародному суді.

«На сьогодні жоден із власників, майно яких було націоналізоване або відбувся примусовий викуп (за період після анексії Криму Росією, - ред.), не може подати документи, що підтверджують внесення будь-яких сум до бюджету України або в муніципальні бюджети при приватизації підприємств. Можуть звертатися куди завгодно, вони не виконували закони РФ і нормативно-правові акти Республіки Крим», - вважає Аксьонов.

Як повідомляв depo.ua, у ніч на 10 лютого в Криму був відключений стаціонарний телефонний зв'язок. В «Укртелекомі» заявили про навмисне відключення волоконно-оптичних ліній на території Криму з метою від'єднання мережі кримської філії ПАТ «Укртелеком» від телекомунікаційної мережі загального користування України, а також про блокування кримської філії компанії.