Новобудови біля метро - важливий чинник при виборі квартири

Сучасний ринок столичної нерухомості пропонує безліч варіантів купівлі-продажу квартир на будь-який смак
Depo.Гроші
25 листопада 2014 17:28
ФОТО: depo.ua
Новобудови біля метро - важливий чинник при виборі квартири
Новобудови біля метро - важливий чинник при виборі квартири

Ви можете знайти як невелику доступну однокімнатну квартиру, так і багатокімнатну квартиру з великим метражем. Вибір настільки великий, що непідготовлений інвестор може просто розгубитися.

І якщо Ви вже визначилися з сегментом ринку (первинний або вторинний), вибрали компанію забудовника та підрядника, репутація яких у Вас не викликає сумнівів, далі варто звернути увагу на деталі. Як відомо, загальне позитивне враження формують дрібні деталі. Дана теза справедлива і при покупці квартир.

Звичайно, дуже важливо підібрати надійного забудовника, відповідний метраж квартири, вдале планування, але зверніть ще увагу на інфраструктуру району, в якому будується будинок і в якому Вам доведеться жити. Наявність розвиненої інфраструктури - це величезний плюс у конкурентній боротьбі на ринку нерухомості.

Ви можете підібрати кілька схожих варіантів вдалого планування, за схожою ціною, але квартири будуть перебувати в різних кінцях міста і мати різну інфраструктуру. Продумайте відразу, наскільки зручно Вам буде добиратися на роботу, в якій дитячий садок будуть ходити Ваші діти або в якій школі вони будуть вчитися.

Крім того, враховуйте зручність транспортної розв'язки, скільки часу буде займати дорога на роботу, додому або в центр міста. З кожним роком кількість машин у Києві тільки збільшується і все більше людей враховують фактор зручності транспортної інфраструктури району при виборі майбутнього житла.

Зекономити дорогоцінний час в дорозі Вам допоможе наявність метро поряд з новою квартирою. Покупка квартири біля метро на сайті www.sovskie.ua. допоможе уникнути багатогодинних пробок, яких у Києві стає все більше й більше.

І якщо Ви вирішили купити квартиру біля метро, будьте готові за це платити. З двох однакових квартир дорожчою буде та, яка ближче до метро. Забудовники краще Вас знають, як можна залучити клієнтів і на яких конкурентних перевагах можна заробити.

Розглянемо приклад: квартири поблизу метро Деміївська або Шулявська дорожче аналогічних новобудов, що будуються вглиб Кіровоградської вулиці. Чи варто за таку зручність переплачувати? Кожен для себе вирішує сам, але враховувати транспортну інфраструктуру, зручність розв'язок однозначно варто. Постарайтеся продумати якомога більше нюансів, це дозволить Вам уникнути безліч неприємних сюрпризів при покупці квартири у Києві або допоможе до них підготуватися.