Новак: ОПЕК ще не готова скоординовано приймати рішення

Росія повинна продовжувати співпрацю з ОПЕК незважаючи на те, що не було досягнуто домовленостей з заморожування видобутку в Досі
Depo.Гроші
16 червня 2016 19:17
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив міністр енергетики РФ Олександр Новак під час дискусії в рамках ПМЕФ, передає depo.ua з посиланням на РИА Новости.

"Поки ще ОПЕК не готовий скоординовано приймати рішення (щодо квот на видобуток - ред.), Це є основна проблема, в тому що дуже великі розбіжності всередині ОПЕК. Що стосується наших відносин, тут є різні точки зору. Моя особиста і міністерства енергетики - звичайно, не дивлячись на ті недомовленості, які у нас були в квітні в Досі, ми повинні продовжувати співпрацю з ОПЕК, ми повинні розвивати наш енергодіалог ", - сказав Новак.

Нафтовидобувних країн за підсумками зустрічі в Досі 17 квітня не вдалося домовитися про замороження рівня видобутку, зокрема через розбіжності всередині ОПЕК.

На черговій зустрічі у Відні 2 червня країни ОПЕК не дійшли згоди щодо змін політики картелю в області нафтовидобутку і не змогли встановити нову квоту на видобуток нафти.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші