НБУ заборонить учасникам міжбанку грати на гроші і «бавитися» наркотиками

Національний банк пропонує затвердити кодекс поведінки та ділової практики учасників міжбанківського валютного ринку України
Depo.Гроші
13 листопада 2014 16:47
ФОТО: depo.ua
НБУ заборонить учасникам міжбанку грати на гроші і «бавитися» наркотиками
НБУ заборонить учасникам міжбанку грати на гроші і «бавитися» наркотиками

Про це повідомляє ДеПо з посиланням на прес-службу регулятора.

«На тлі динамічного розвитку світового ринку та появи нових інвестиційних інструментів все більш актуальним стає питання етичної поведінки учасників ринку. У багатьох розвинених країнах адаптовані і рекомендовані для використання в роботі так звані кодекси етичної і професійної поведінки учасників ринку», - йдеться в повідомленні.

Як наголошується, дотримання учасниками ринку стандартів етичної і професійної поведінки зміцнює довіру інвесторів і позитивно впливає на розвиток ринку, підвищує його прозорість.

«Гра на гроші або укладення парі між уповноваженими дилерами учасників ринку суворо заборонені. Керівництву учасників ринку рекомендується ввести в дію чітку політику контролю за такою діяльністю, яка повинна бути викладена в письмовій формі», - йдеться в проекті кодексу поведінки.

Регулятор також рекомендує здійснювати суворий адміністративний контроль за проявами шахрайства з метою його попередження.

«Уповноваженим працівникам учасників ринку заборонено укладати угоди і здійснювати будь-які інші операції у стані наркотичного або алкогольного сп'яніння та під впливом інших речовин. Керівництво установ зобов'язане розробити і чітко роз'яснити порядок дій при виявленні осіб, що зловживають такими речовинами», - наголошується в проекті документа.