Найєм направить запити в СБУ, ГПУ і МВД щодо ситуації в "Укрнафті"

Народний депутат України ("Блок Петра Порошенка") Мустафа Найєм пообіцяв завтра спрямувати в Службу безпеки України, Генеральну прокуратуру України і Міністерство внутрішніх справ запити щодо ситуації в компанії "Укрнафта"
Depo.Гроші
23 березня 2015 09:34
ФОТО: depo.ua
Найєм направить запити в СБУ, ГПУ і МВД щодо ситуації в "Укрнафті"
Найєм направить запити в СБУ, ГПУ і МВД щодо ситуації в "Укрнафті"

На своїй сторінці в Facebook він також повідомив, що написав заяву в міліцію щодо застосування проти нього сили охоронцями "Укрнафти", які не допустили депутата в державну компанію.

«В цілому виникає кілька питань: яким чином в центрі столиці пересуваються бронемашини без розпізнавальних та номерних знаків. Чому співробітники охоронної фірми озброєні бойовою вогнепальною зброєю. Від кого захищається компанія, 50+1% якої належить державі. І чому її захищає не держава, а приватні охоронні фірми? З усіх цих питань вже завтра відправлю запити в "Укрнафту", СБУ, ГПУ і МВС", - написав Найєм.

Як повідомляв depo.ua, голова Дніпропетровської облдержадміністрації Ігор Коломойський вчора пізно ввечері прибув до будинку компанії "Укрнафта" і заявив, що її намагаються захопити рейдери. Народний депутат Мустафа Найєм, який також перебував біля "Укрнафти", пропонував Коломойському разом зайти до будівлі та подивитись, що там відбувається, скільки озброєних людей в середині і що вони роблять, але той віджартувався. 

Крім того, вчора ввечері під будівлею "Укрнафти", вхід до якої заблокували автоматчики, сталася сутичка між представниками охорони будівлі та Мустафою Найємом. На його прохання потрапити всередину будівлі заступник голови правління "Укрнафти"  Віктор Захаров заявив, що не може цього дозволити, оскільки "проводяться роботи". 

Нагадаємо, що 19 березня Верховна Рада прийняла закон, що відстороняє Коломойського від управління "Укрнафтою".