Нацбанк дозволив "Альфа-Груп" купити "Укрсоцбанк"

Нацбанк України погодив бенефіціарам "Альфа-Груп" - Михайлу Фрідману, Герману Хану, Петру Авену та Олексію Кузьмичову - придбання через компанію ABH Holdings S. A (Люксембург) істотної участі в капіталі "Укрсоцбанку" в результаті купівлі 99,91% його акцій у UniCredit S. p.A. (Італія)
Depo.Гроші
12 жовтня 2016 17:16
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляється на сайті НБУ з посиланням на рішення, схвалене правлінням регулятора 11 жовтня.

"НБУ вітає першу за останні роки велику угоду у сфері M&A (злиттів і поглинань) у банківському секторі. Для регулятора головним пріоритетом є докапіталізована і стійка банківська система, тому для нас важливим є факт підтвердження акціонерами ABH Holdings SA виконання всіх зобов'язань, які взяли на себе обидва банки після проведення діагностики. Сподіваємося, що поєднання компетенцій двох міжнародних фінансових груп сприятиме розвитку ринку банківських послуг в Україні", - заявила Валерія Гонтарева.

У Нацбанку повідомили, що акціонери ABH Holdings S. A, які також опосередковано володіють акціями "Альфа-Банку", підтвердили намір виконувати покладені на обидва банки зобов'язання, затверджені в програмах реструктуризації банків за підсумками діагностики банківської системи.

Нагадаємо, 8 вересня, про завершення розгляду справи про концентрацію з участю холдингової компанії ABH Holdings SA, яка володіє "Альфа-Банком", у зв'язку з купівлею цим холдингом 100% акцій "Укрсоцбанку" в італійської банківської групи UniCredit, повідомив Антимонопольний комітет України.

За підсумками цієї перевірки АМКУ надав дозвіл компанії ABH Holdings SA (Люксембург) на придбання акцій "Укрсоцбанку".

Довідка: Холдингова компанія ABH Holdings SA в Україні володіє дочірнім банком "Альфа-Банк", однією з найбільших фінустанов України за обсягом активів.

UniCredit Bank - об'єднана структура, утворена в результаті злиття дочірніх банків UniCredit Group в Україні, "УніКредит Банку" та "Укрсоцбанку". У грудні 2013 року було завершено процес інтеграції банків, і об'єднаний банк продовжує роботу під назвою UniCredit Bank.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші