Нардеп від БПП оприлюднив прізвища чиновників, які "кришують" контрабанду з Донбасу (ФОТО)

Народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Дмитро Лубінець оприлюднив прізвища осіб, які "кришують" поставки контрабандної продукції з окупованого Донбасу
Depo.Гроші
5 червня 2015 14:15
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив сьогодні на засіданні Верховної Ради, передає кореспондент depo.ua.

Нардеп від БПП оприлюднив прізвища чиновників, які "кришують" контрабанду з Донбасу (ФОТО) - фото 1

"Тиждень тому працюючи у себе на окрузі, ппиїхав на 1-й блокпост в 20-ти кілометрах від Донецька. Побачив ось таку ситуацію: фури, завантажені зерном, йдуть одна за одною з боку Донецька. Це викликало у мене подив...Затребував пояснень, на що мені дали ось таку бумагу. Вона підписана першим заступником керівника антитерористичного центру при СБУ Воробйовим. Ця бумага зобов`язує керівника сектору "Б" організувати проїзд великовантажних автомобілів", - розповів нардеп.

Нардеп від БПП оприлюднив прізвища чиновників, які "кришують" контрабанду з Донбасу (ФОТО) - фото 2

За його даними, також йому пред`явили документ від координаційного центру, до складу якого від Державної фіскальної служби - полковник міліції Власов, від СБУ - підполковник Данілевський, від МВС - підполковник Лапічук, від прикордонної служби - підполковник Гриневич і секретар - підполковник юстиції Марков.

"Все підписано за їх підписом. Виявляється, до них звертається якийсь голова Павловської сілької ради. Виявляється, що на документі печать "сілької ради народних депутатів". Такі печаті були в Україні до 1997 року. У мене питання виникло, а у координаційног оцентру АТЦ не виникло", - заявив Лубінець.

Він також зазнчив, що на вантаді пред`являють транспортны довідки, виписані одні фірмі "Де Фенс".

"Я з`ясував, що це єдитна фірма, яка легально отримала можливість перевезення будь-яких товарів через лінію зіткнення", - сказав нардеп.

Він повідомив, що згідно пред`явленим йому документом, вантажі йшли з Безіменного - території, захопленої терористами.

"За півгодини мого перебування там я нарахував близько 20 таких фур", - додав нардеп.