Наливайченко розповів, коли гроші чиновників Януковича повернуть державі

Глава Служби безпеки України Валентин Наливайченко заявляє, що заарештовані кошти та нерухомість колишніх українських чиновників в Україні перебувають під контролем держави і зарезервовано для повернення в бюджет
Depo.Гроші
31 березня 2015 12:58
ФОТО: depo.ua

"Всі гроші знаходяться в Україні. Всі вони (заарештовані в Україні кошти колишніх високопоставлених чиновників країни - ред.) фактично перебувають під контролем держави і є зарезервованими для повернення в бюджет", - сказав Наливайченко журналістам у вівторок у Києві, передає depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

При цьому він додав, що механізм повернення: це судове рішення і вже остаточно вони будуть "не просто повернуті, а можуть використовуватися і направлятися на фінансування, у тому числі соціальних програм".

Наливайченко запевнив, що кошти колишніх українських чиновників, заарештовані в Україні, "не виведено з держави і фактично є у володінні держави".

За словами глави СБУ, спецслужба чітко це контролює і "всі спроби розблокувати під будь-яким приводом (зняти арешти з рахунків - ред.) провалені".