ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Нафтогаз" до кінця січня має підготувати документи для передачі ГТС

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" до кінця січня має підготувати договірну основу для анбандлінга

Depo.Гроші
6 грудня 2018 15:01
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на реліз Єврокомісії.

Повідомляється, що 29 листопада на переговорах щодо анбандлінгу за участю "Нафтогазу", "Укртрансгазу" і "Магістральних газопроводів України" було узгоджено спільний план дій на наступних етапах розукрупнення НАК.

"На основі узгодженого плану дій "Нафтогаз" зобов'язався розробити до кінця січня 2019 року у співпраці з МГУ необхідні договірні рамки для створення сертифікованого оператора згідно із законодавством України і Третім енергетичним пакетом. Правові рамки мають бути реалізовані в перші місяці 2019 року", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше міністр енергетики Росії Олександр Новак підтвердив перенесення тристоронніх переговорів по газу за участю представників Європейської комісії, України та Росії на січень 2019 року.

Довідка: Строк дії контракту на транзит російського газу в ЄС від 2009 року закінчується 1 січня 2020 року. До цього часу НАК "Нафтогаз України" розраховує завершити анбандлінг компанії, передавши газотранспортні активи новому незалежному оператору ГТС - компанії "Магістральні газопроводи України".

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.