На журналістів, які писали про махінації Курченка, завели кримінальні справи

Міліція завела кримінальні справи за фактом розміщення на сайтах "Наші Гроші" та "Інсайдер" матеріалів про можливі махінації Сергія Курченка
Depo.Гроші
28 травня 2015 05:24
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив народний депутат Антон Геращенко, передає depo.ua.

"Якась слідчий Бориспільського райвідділу на прізвище П'янило почала кримінальне провадження за фактом розміщення на сайті "Наші Гроші" статті про розкрадання коштів компанією "Фінпромгаз", що має, за деякими даними, відношення до Сергія Курченка", - йдеться в повідомленні.

За словами Геращенка, такий же лист від слідчого отримав і редактор порталу "Інсайдер" Сергій Щербина.

"Виходячи з листа слідчого, кожен журналіст, який пише про завдавання збитків державі тією чи іншою компанією, може бути притягнутий до кримінальної відповідальності за ст.192. КК "Заподіяння майнової шкоди шляхом обману або зловживання довірою", що є, в даному випадку, повною маячнею", - заявив Геращенко.

Він зазначив, що цей факт - "приклад кричущої некомпетентності або корумпованості слідчого або того, хто незаконно чинив на нього тиск".

Геращенко також запевнив, що цей факт не залишиться безкарним.

"Всі необхідні рішення для перевірки і притягнення до відповідальності винних посадових осіб Бориспільського райвідділу міліції і безпосередньо слідчого П'янило - Міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим прийняті", - підкреслив Геращенко.

Він також пообіцяв опублікувати результати розслідування найближчим часом.